miss-1m
Про мене
| Ім'я: | miss-1m |
|---|---|
| Вік: | 43 |
| Я: | Female |
| Сексуальні Вподобання: | Bisexual |
| Що мене збуджує: | sense of humor |
| Теги: |
| Мови: | russian, english |
|---|---|
| Місцезнаходження: | Россия |
| Рідне Місто: | Москва |
| Останній Раз Онлайн: | 29.04.2026 16:42 |
| Етнічність: | White |
| Колір Волосся: | Blonde |
| Колір Очей: | Blue |
| Зріст: | 150-160 cm |
| Вага: | 40-45 kg |
Фото Профілю