Galina73
Про мене
| Ім'я: | Galina73 |
|---|---|
| Вік: | 73 |
| Я: | Female |
| Сексуальні Вподобання: | Bisexual |
| Теги: |
| Мови: | russian |
|---|---|
| Останній Раз Онлайн: | 27.05.2026 11:42 |
| Етнічність: | White |
| Колір Волосся: | Blonde |
| Колір Очей: | Green |
| Зріст: | 150-160 cm |
| Вага: | 80-90 kg |
Фото Профілю
| Ім'я: | Galina73 |
|---|---|
| Вік: | 73 |
| Я: | Female |
| Сексуальні Вподобання: | Bisexual |
| Теги: |
| Мови: | russian |
|---|---|
| Останній Раз Онлайн: | 27.05.2026 11:42 |
| Етнічність: | White |
| Колір Волосся: | Blonde |
| Колір Очей: | Green |
| Зріст: | 150-160 cm |
| Вага: | 80-90 kg |